CR-V Anahtarsız Giriş ve Çalıştırma keyless go Nedir ?

Honda CR-V modellerinde bulunan Anahtarsız Giriş ve Çalıştırma keyless go nedir nasıl çalışır?

Kullanıcın konforunu en iyi hale getirmek için kullanılan sistemlerden biride anahtarı kullanmadan araca binip çalıştırmaktır bunun için aracın uzaktan erişim kumandasının yanında

bulundurması yeterli. Uzaktan erişim kumandası aracın 2m yakınına yaklaşması sonucu araçta bulunan antenler kumandayı algılar ve merkezi kilit sistemini açması için kullanıcın kapı kolunda bulunan dokunmatik sensöre dokunmasını bekler. Kullanıcının sensöre dokunmasıyla birlikte merkezi kilit açılır.

Uzaktan erişim kumandası aracın içinde olmak kaydıyla fren pedalı basılı halde start stop butununo basılınca direksiyon klidi açılarak motor sistemleri çalışır. stop etmek için yine start stop butonu kullanılır ve kumanda aracın dışında ise kapı kolunda bulunan butona basınca merkezi kilit sistemi ile kilitlenebilir.

Güvenlik amacıyla her hangi bir durumda direksiyon klidi veya müzik ünitesi gibi sistemleri kapatmadan motoru stop etmek istenir ise star stop butonuna 2 saniye basılı tutulması halinde tüm sistemleri kapatmadan motor stop ettirilebilir.

 

Etiketler: çalıştırma, giriş, anahtarsız, goo, keyless, honda

Bu yazışmadaki kişiler

  1. Yorumlar (2)

  2. Sizin Yorumu Ekleyin
Bu yorum site yöneticisi tarafından küçültüldü.

Merhaba anahtarsiz giriş oluyor ama anahtarsiz çıkış olmuyor malesef araçtan çıkınca kapılarını kendiniz kapatmak zorunda kalıyorsunuz malesef saçma bir arac.ayni zamanda aynalarda açıp kapatmıyor.

Murat oztopal
Bu yorum site yöneticisi tarafından küçültüldü.

Merhaba, kolay kapatmak için kapı kolunda butona basıp kapatabilirsiniz ayrıca, kumandadan veya kapı kilit butonuna x2 basılı tuttuğunuzda camlar ve aynalar kapanır.

Legend
Henüz buraya yapılmış bir yorum yok

Yorum Yapın

  1. Konuk olarak yorum yapılıyor. Hesap açın veya var olan hesabınızla oturum açın.
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Paylaş

Yeni Honda Civic FE1 2022

Yeni Honda Civic FE1 2022 11. nesil modelinde bir çok değişiklikle piyasaya çıkıyor. En büyük özellikleri ise 2 tür Turbo motor seçeneği ve fabrika montajı LPG ile piyasaya sürülecek. Honda Civic üretimi, teknik özellikleri, yeni özellikleri neler, gibi sorularını cevapladık.