Honda Civic 9

9. Nesil Civic, monoform, dinamik bir gövde ve kompakt bir gövdeye sahip, ancak alt katın revize edilmesi ve ön ve arka tandem mesafelerinin ayarlanmasıyla, önceki modelden daha konforlu bir yaşam alanı gerçekleştirildi.

İç mekan ekipmanı için bir direksiyon simidi düğmesiyle kolayca ve güvenli bir şekilde çalıştırmanıza olanak tanıyan bir "akıllı çoklu bilgi ekranı (i-MID)" geliştirildi. Buna ek olarak, her tür için standart donanım olan araç davranış stabilizasyon kontrol sistemi (VSA), ıslak yollarda ve bozuk yollarda sürüş stabilitesini iyileştirmek için yeni harekete uyarlanabilir EPS ile birleştirildi.
Ek olarak, Civic her tür için yakıt verimliliğini artırdı. Benzinli araçlar için, sürücüleri desteklemek için ECON düğmesi ve ortam ölçeri benimseyerek pratik yakıt verimliliğini artırmayı hedefledi.

Özellikle, yeni yakıt tasarruflu benzinli araç "HF" tipi, aero parçalar, alt kaplamalar ve özel lastikler benimseyerek kompakt benzinli araçlar için birinci sınıf yakıt verimliliği değerlerine ulaşmıştır.

Honda Civic 8 Honda Civic 10
Önceki Konu Sonraki konu

Etiketler: Honda Civic 9

  1. Yorumlar (0)

  2. Sizin Yorumu Ekleyin
Henüz buraya yapılmış bir yorum yok

Yorum Yapın

  1. Konuk olarak yorum yapılıyor. Hesap açın veya var olan hesabınızla oturum açın.
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Paylaş

Yeni Honda Civic FE1 2022

Yeni Honda Civic FE1 2022 11. nesil modelinde bir çok değişiklikle piyasaya çıkıyor. En büyük özellikleri ise 2 tür Turbo motor seçeneği ve fabrika montajı LPG ile piyasaya sürülecek. Honda Civic üretimi, teknik özellikleri, yeni özellikleri neler, gibi sorularını cevapladık.