English Turkish

honda tr logo

Honda Civic 9

9. Nesil Civic, monoform, dinamik bir gövde ve kompakt bir gövdeye sahip, ancak alt katın revize edilmesi ve ön ve arka tandem mesafelerinin ayarlanmasıyla, önceki modelden daha konforlu bir yaşam alanı gerçekleştirildi.

İç mekan ekipmanı için bir direksiyon simidi düğmesiyle kolayca ve güvenli bir şekilde çalıştırmanıza olanak tanıyan bir "akıllı çoklu bilgi ekranı (i-MID)" geliştirildi. Buna ek olarak, her tür için standart donanım olan araç davranış stabilizasyon kontrol sistemi (VSA), ıslak yollarda ve bozuk yollarda sürüş stabilitesini iyileştirmek için yeni harekete uyarlanabilir EPS ile birleştirildi.
Ek olarak, Civic her tür için yakıt verimliliğini artırdı. Benzinli araçlar için, sürücüleri desteklemek için ECON düğmesi ve ortam ölçeri benimseyerek pratik yakıt verimliliğini artırmayı hedefledi.

Özellikle, yeni yakıt tasarruflu benzinli araç "HF" tipi, aero parçalar, alt kaplamalar ve özel lastikler benimseyerek kompakt benzinli araçlar için birinci sınıf yakıt verimliliği değerlerine ulaşmıştır.

Honda Civic 8 Honda Civic 10
Önceki Konu Sonraki konu
Bu yazıya henüz yanıt verilmemiş.

Etiketler: Honda Civic 9

Paylaş