HondaTR Club

Honda sevenlerin sosyal buluşma noktası.Türkiye'nin en gelişmiş Honda forumu

honda anahtarı kayboldu veya yedek anahtar çıkarma

Anahtarlar araçlar için büyük önem taşıyan en büyük unsurdur. Üretici anahtarı geliştirmekle ilgilenirken kullanıcı ise anahtarı kaybetmemekle sorumludur.

 Honda, araç anahtarlarını immobilizer sistemi ile donatır ve bu hırsızlar için aşılamayacak bir engeldir.  Bu engeli aşamamaları için bir çok özellikler ekleyerek geliştirirler tabi bunun yanında anahtarınızı sizinde korumanız lazım, kaybetmemeniz gerekir çünkü, kaybettiğiniz anda ve yedek anahtarınızda yoksa büyük maliyetler oluşturur. 

Anahtarımı Kaybettim Ne Yapmama Gerekir?

Anahtarınızı kaybettiniz ve yedek anahtarınız yoksa başınız dertte diyebilirsiniz çünkü, yukarıda anlattığım gibi kötü amaçlı kullanımları ortadan kaldırmak için aracınız immobilizer sistemi ile donatılmıştır ve bu donanımları anahtarınız kayıpsa büyük maliyetler ödeyerek kontak klidi, kapı kilidi, bağaj kilidi ve yeni bir anahtar  almanız gerekir. 

Sizi bu dertten kurtaracak bir yöntem elbette var, aşşağıda bulunan linke tıklayarak veya telefonu arayarak bu dertten kısa yoldan ve daha az masrafla kurtulabilirsiniz.

Murat Çelik

0532 637 79 15

https://www.immobilizeranahtar.com/category/honda-anahtari/

Yedek Anahtarınız yoksa şimdiden yedek anahtar siparişi vererek bu sorunlardan kurtulabilirsiniz!

Bu yazıya henüz yanıt verilmemiş.

Etiketler: immobilizer, anahtar kayıp, yedek anahtar, honda anahtar

  1. Yorumlar (0)

  2. Sizin Yorumu Ekleyin
Henüz buraya yapılmış bir yorum yok

Yorum Yapın

  1. Konuk olarak yorum yapılıyor. Hesap açın veya var olan hesabınızla oturum açın.
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Paylaş

Yeni Honda Civic FE1 2022

Yeni Honda Civic FE1 2022 11. nesil modelinde bir çok değişiklikle piyasaya çıkıyor. En büyük özellikleri ise 2 tür Turbo motor seçeneği ve fabrika montajı LPG ile piyasaya sürülecek. Honda Civic üretimi, teknik özellikleri, yeni özellikleri neler, gibi sorularını cevapladık.