English Turkish

honda tr logo

yasal uyarı

 

Hondatr.com websitesinde sunulan içerik, yalnızca bilgi verme ve fikir amaçlıdır. Herhangi bir yasal bağlayıcılığı yoktur.

Websitesi ziyaretçilerinden okuduklarından, gördüklerinden uygulanması beklenmez, websitesinden verilen fikirleri yöntemleri uzman kişilerden teyit etmesi gerekmektedir. 

Hondatr.com websitesine erişim ve kullanımı sonucu oluşabilecek gerek donanım gerek yazılım hasar ve zararlarından veya bilgisayar donanımınızı etkileyen virüs saldırılarından sorumlu değildir.

Hondatr.com websitesine internet üzerinden başka websitelerinden gelen bağlantılar ve linklerden ve o websitelerinin içeriğinden sorumlu tutulamaz.

Hondatr.com websitesinde yer alan bilgilerin, fikirlerin, yöntemlerin içeriği ve sunumundan sorumlu tutulamaz. Her iki durumda da oluşabilecek doğrudan ya da dolaylı hasarlardan da (mali kayıplar, bilgi veya sistem kaybı, işgücü kaybı veya iş faaliyetlerinin kesintiye uğraması vb.) Hondatr.com sorumlu değildir. Hondatr.com websitesine bağlantılı diğer internet sitelerini ziyaret ettiğinizde sorumluluk tamamen size aittir.

Hondatr.com websitesi ziyaretçileri bu yasal uyarı dikkate almakla hükümlüdür ve her kullanıcı bunu kabul etmiş sayılır.

 

 

Paylaş